قیمت‌ سرسام‌آور طلا

قیمت‌ سرسام‌آور طلا

قیمت‌ سرسام‌آور طلا

ماه هاست که قیمت طلا در سطح جهان فقط به یک سو در حرکت است. افزایش و باز هم افزایش. اگر پنج سال پیش قیمت هر واحد طلا در آلمان ۳۰۰ دلار بود، اکنون به حدود ۹۰۰ دلار رسیده است.

بسیاری مدت ها بر این نظر بودند که خرید و نگهداری طلا سرمایه گذاری ِ سودآوری به حساب نمی آید و کسانی که سرمایه ی خود را به خرید طلا منحصر می کنند ، پس از مدتی به هنگام فروش نه تنها سودی نمی برند، بلکه باید متحمل خسارت نیز بشوند و طلای خود را با قیمتی پایین تر از قیمت خرید بفروشند.

قیمت هر واحد طلا که در آلمان ۳۱،۱۰۳ گرم است، در ماه نوامبر سال ۲۰۰۷ میلادی ، حدود ۶۰۰ دلار بود. حتا در آن زمان هم بسیاری از کارشناسان بر این نظر بودند که نرخ طلا بسیار بالاست. اما چند ماه پیش، هیچ‌کس فکر نمی کرد که شاید روزی نرخ واحد طلا به ۹۰۰ دلار هم برسد، رکوردی که تا بحال در تاریخ این فلز گرانبها بی سابقه بوده است.

چند ماه پیش، هیچ‌کس فکر نمی کرد که شاید روزی نرخ واحد طلا به ۹۰۰ دلار هم برسد، رکوردی که تا بحال در تاریخ این فلز گرانبها بی سابقه بوده است.

قیمت‌ سرسام‌آور طلا

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در سوال نظرسنجی برنامه هم از بینندگان پرسیده شده است: آیا موافقید دولت از دلالان بازار طلا مالیات ویژه بگیرد؟ ۱- بله ۲- خیر. علاقمندان به شرکت در نظرسنجی می‌توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه ۳۰۰۰۰۱۱۱ پیامک کنند. طرح مالیات بر عایدی سرمایه، مرور نرخ طلا، خودرو، مسکن و …، تحلیل اخبار اقتصادی هفته و معرفی جوان موفق از بخش های دیگر برنامه امشب «پایش» است.

«پایش» به تهیه‌کنندگی الهام پیرهادی کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیماست که امشب ساعت ۲۳:۱۵ با اجرای محمد دلاوری روی آنتن خواهد رفت.قیمت‌ سرسام‌آور طلا

 

قیمت‌ سرسام‌آور طلا

نکات امنیتی برای خرید سکه و طلا

دیزان وب

پاسخی بگذارید