شرکت بازرگانی لعل گوهر قشم با سابقه  فعالیت در زمینه ی طلا و جواهر که در سال ۱۳۹۰ به ثبت رسیده است و عضو رسمی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنایع و معادن می باشد َکه با نام تجاری قوچ برای مشتریان عزیز خدمات رسانی می نماید.

مجموعه گالری طلا و جواهر قوچ  با مدیریت سرکار خانم بتول رجبی با ۸ سال سابقه فعالیت در صنعت طلا و جواهر ایران از اوایل سال ۱۳۹۰  تاسیس و پس از مدت کوتاهی با توجه به استقبال بی نظیر مشتریان همیشه وفادار این مجموعه و بمنظورتسهیل در دسترسی ، و مشتری مداری شروع به گسترش شعب خود در نقاط مختلف کشور نمود . مجموعه قوچ همواره می کوشد با مشاوره و همکاری با بزرگترین اساتید ایران عزیز و بکارگیری از بروزترین تکنولوژی های طراحی و تولید طلا و جواهر محصولاتی با کیفیت جهانی عرضه نماید .

هم اکنون این مجموعه با داشتن ۳ شعبه فعال در سراسر کشور و رعایت استاندارد های بین المللی در زمینه ارتباط با مشتری (CRM)، مدیریت داخلی شعب و غیره معتقد است اعتبار این مجموعه همواره در گرو اعتماد مشتریان خود است.

محصولات گالری طلای “قوچ” تماماً از جنس طلای ۱۸ عیار می باشند و عموماً  در طراحی و ساخت آنها از سنگهای نیمه قیمتی مانند : عقیق، فیروزه، جید، لاجورد و … و نیز متعلقات دیگری مانند چرم و بافت، برای هرچه زیباتر شدن و تطابق با سلیقه مشتریان استفاده می شود. همچنین در کالکشن جواهرات این گالری از سنگهای قیمتی مانند: برلیان، یاقوت و زمرد استفاده شده است.